OPK-OkO SPZ Kežmarok

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Stretnutie so seniormi

osveta

Stretnutie  so seniormi
Október
mesiac úcty k starším si pripomenula aj Obvodná poľovnícka komora v Kežmarku, ktorá pri príležitosti piateho výročia vzniku uvedenej organizácie uskutočnila dňa 23.X. 2014 stretnutie členov predstavenstva Obvodnej poľovníckej komory so zaslúžilými skôrnarodenými poľovníkmi, príslušnými ku kežmarskej poľovníckej organizácii.
Slávnostné poľovnícke halali sprevádzalo príhovor predsedu Obvodnej poľovníckej komory p. Mgr. Nevického, v ktorom poďakoval za aktívnu prácu v poľovníctve tým, ktorí ochranu, zveľaďovanie a pomoc prírode povýšili na svoje celoživotné krédo.
Stretnutie starých priateľov plné emócií v príjemnom prostredí poľovníckej reštaurácie hotela Club v Kežmarku oživili  okrem iného aj spomienky pozvaných na svoje poľovnícke začiatky, na nezabudnuteľné zážitky, nerozlučné priateľstvá, možno aj na nepríjemnosti a jednoducho na všetko, čo zanechalo v  ich životoch nezmazateľné stopy. Družnú debatu doplnili aj informácie o výsledkoch, ktoré dosiahli jednak Obvodná poľovnícka komora a tiež Okresná organizácia Slovenského poľovníckeho zväzu počas svojho prvého volebného obdobia.
V závere p. Nevický úprimne poďakoval majiteľom a personálu zariadenia za príjemné prostredie a priateľom poľovníkom-seniorom poprial do ďalších rokov veľa zdravia, rodinnej pohody, veľa poľovníckych zážitkov a krásnych chvíľ strávených v lone čarovnej podtatranskej prírody.    


                                                                                                     Predseda  OPK


počítadlo.abz.cz
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky