OPK-OkO SPZ Kežmarok

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Návšteva Lanškrounu

osveta

Návšteva LANŠKROUNU
30. 4. 2. 5. 2015

   Na základe pozvania starostu družobného mesta Lanškroun p. Mgr. Radima Vetchého, zástupcov okresného mysliveckého spolku v Ústí nad Orlicí a priateľov z Lanškrounu, sa zástupcovia OPK Kežmarok v zložení Mgr. Nevický predseda OPK, Ing. Pisarčík predseda osvetovej komisie pri OPK , p. Reščáková pracovníčka kancelárie OPK a Ing. Reščák  -  člen PZ Vlková zúčastnili v dňoch  30. 4. 2. 5. 2015 chovateľskej prehliadky trofejí zveri ulovenej v revíroch Podorlická v poľovníckom roku 2014/2015.
   Milé privítanie, priateľské stretnutia,  výmena skúsenosti, organizácia a samotná výstava,  prezentované trofeje, no najmä  pestrá a zaujímavá škála sprievodných aktivít ( o. i. aj vyhodnotenie výtvarnej žiackej  súťaže „ Príroda a poľovníctvo očami detí ") bola pre všetkých zúčastnených dostatočne inšpirujúce.
  Súčasťou programu bola aj prehliadka mesta Lanškroun, návšteva revíru za účelom oboznámenia sa s úrovňou starostlivosti o samotný les, alebo srnčiu zver, ktorá je hlavnou zverou tamojšieho kraja.
  Touto cestou sa chce OPK Kežmarok úprimne poďakovať za pozvanie a príjemne strávené chvíle s priateľmi.
  Sme presvedčení, že dlhoročná spolupráca na úrovni poľovníckych organizácií bude pokračovať už na našom jubilejnom piatom poľovníckom dni.

 
počítadlo.abz.cz
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky